09021415002

051-38599131

دفتر مرکزی

مشهدچهارراه لشکر

10 مزیت ساندویچ پانل که بهتر است آنرا بدانید

عناوین صفحه

استفاده از پانل های ساندویچی در ساخت و ساز مزایای بی شماری به همراه دارد که این محصول را به عنوان انتخاب برتر در مصارف مختلف تبدیل می کند. در اینجا برخی از مزایای اصلی استفاده از ورق ساندویچ پانل تولید شده در کارخانه ماموت را تهیه و گردآوری نمودیم :

 

1- مقرون به صرفه است

اگر با مصالح ساختمانی سنتی اقدام به ساخت کرده باشید و سپس به سراغ پنل های ساندویچی بیایید متوجه خواهید شد که می توانستید 30 تا 50 درصد از هزینه های ساخت و ساز خود را کاهش دهید پس بهتر است برای اقدامات بعدی این میزان قابل توجه از کاهش هزینه را حتما مقایسه کنید

 

2- کیفیت بالا در کنار طرح های زیبا و جذاب

کیفیت را نباید فدای زیبایی کرد و این تنها یک شعار نیست بلکه در عمل کیفیت بالای این محصول در کنار جذابیت و زیبایی که با انعطاف بالا در طرح های مختلف ارائه شده است آنرا به یک مصالح ساختمانی متنوع و مناسب برای انواع مختلفی از مشتریان مبدل کرده است.

 

3- عایق حرارتی عالی

پانل های ساندویچ خصوصیات عایق حرارتی منحصر بفردی را ارائه می دهند و به بهبود بهره وری انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش کمک می کنند که خروجی آن را می توان در صنایع مختلف تخصصی مانند سردخانه ها و حتی بیمارستان ها مشاهده نمود.

 

4- سبک و مقاوم بودن

مواد به کار رفته در پنل ساندویچی وزن بالایی ندارد و بعنوان یک سازه سبک شناخته می شود در عین حال دارای استحکام بالایی هنگام تحمل بار است و همین خصوصیت آنرا در کاربردهای استرس بالا مناسب می کند بدین معنی که حتی تحمل انواع فشارها جهت استفاده در سقف ها یا دیوارهای خاص را نیز دارد.

 

5- مقاومت در برابر آتش

ساندویچ پانل نسوز

بسیاری از پانل های ساندویچ از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شده اند و این امر باعث افزایش ایمنی در ساختمانهایی می شوند که به سطح بالایی از ایمنی در مقابل آتش سوزی نیاز دارند اما همه پنل ها دارای این خصوصیت نیستند و در صورت نیاز به آن در زمان سفارش باید بعنوان درخواست بگویید ساندویچ پانل ضد حریق میخواهید.

 

6- عایق صوت و صدا

این پانل ها به طور قابل توجهی سر و صدا را کاهش می دهند به نحوی که مواد تشکیل دهنده آنها صدا را نگه داشته و اجازه عبور نمی دهد به همین خاطر برای ایجاد محیط های عایق صوتی با جذب امواج صوتی و جلوگیری از ارتعاشات ناخوشایند ایده آل هستند به شرط آنکه نصب توسط نصاب ماهر صورت پذیرد.

 

7- عمر و دوام

پانل های ساندویچ بادوام هستند و می توانند در برابر شرایط سخت آب و هوایی مانند باد ، باران و تگرگ مقاومت کنند. آنها همچنین به دلیل استفاده از تکنولوژی رنگ سطح خود و ورق فولادی و گالوانیزه روکش آن در برابر خوردگی مقاوم هستند و به حداقل نگهداری نیاز دارند.

 

8- تطبیق پذیری بالا

پانل های ساندویچ را می توان در پروژه های مختلف ساختمانی از جمله دیوارها ، سقف ها ، کف ها ، پارتیشن ها ، وسایل نقلیه ، هواپیما ، قایق ، اتاق های تمیز ، اتاق های سردخانه و یخچال ، انبارها ، مراکز ورزشی و خانه ها استفاده کرد. تطبیق پذیری و سازگاری آنها بسیار بالا است به نحوی که در هر مکان و موقعیتی قابل استفاده هستند.

 

9- سرعت نصب بالا

پانل های ساندویچ به دلیل ماهیت مدولار خود سریع تولید و نصب می شوند. آنها را می توان به راحتی مونتاژ و جدا کرد و زمان ساخت و ساز را در مقایسه با سایر سیستم ها کاهش داد

 

10- طرح و شکل متنوع

این پانل ها در طیف گسترده ای از شکل ها و نما ها با تنوع بالا متناسب با انواع مختلف ساختمان ها ارائه می شوند. این طرح و نماها می تواند از یک خانه روستایی تا مدرن ترین ساختمان حتی با تقلید از گزینه هایی مانند چوب یا پانل های کاشی تولید شود همین عامل سبب می شود تشخیص مصالح بسیاری از ساختمان های شیک و با دوام به سختی امکان پذیر باشد زیرا امروزه سازه ساندویچی در مکان های بسیاری نصب و اجرا شده است.

سوال و نظر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *