09021415002

051-38599131

دفتر مرکزی

مشهدچهارراه لشکر

ساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل : همراه با نمونه

عناوین صفحه

ساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل

ساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل، که اغلب با عنوان خانه پیش ساخته نامید می شود، یک سبک مدرن از طراحی خانه و ساختمان است که قبل از استقرار در محل مورد نظر ابتدا طراحی، تولید و رنگ آمیزی می شود و سپس قطعات به صورت جداگانه از محل کارخانه به راحتی حمل و توسط نصاب ماهر در مقصد مونتاژ می گردد. در ادامه با ماموت پیشرو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

 

ساختمان پیش ساخته چیست ؟

ساختمان پیش ساخته یک سازه سبک و قابل حمل از جنس ساندویچ پانل است و قابلیت باز و بسته کردن کل اجزاء آن و انتقال به محل های دیگر را داراست. قطعات ساندویچ پانل به دلخواه در ابعاد و رنگ اختصاصی می تواند سفارش داده شود به طوری که سرهم کردن آن تشکیل یک ساختمان زیبا را بدهد و به دلیل اینکه قطعات قبلاٌ در کارخانه تولید می شوند به آن ساختمان پیش ساخته نیز گفته می شود.

 

مزایای ساختمان پیش ساخته

از جمله مزایای ساختمان پیش ساخته می توان به انعطاف پذیری بالای آن در طراحی انواع مدل های مختلف اشاره کرد زیرا قطعات بدلیل استفاده از سازه های آهنی قابلیت تغییر شکل به هر نوع طرحی را داراست و مانند آجر یا سنگ محدودیت در تغییر شکل ندارد بنابراین یکی از مزایای ساختمان پیش ساخته تبدیل طرح های مدرن به ساختمان های مقاوم و سبک است، ساخت و اجرای ساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل صورت میگیرد که عایق رطوبت، گرما، سرما، حریق و صدا است و وزن سبک آن بهمراه قابلیت حمل و نقل راحت آنرا تبدیل به یک سازه جذاب جهت ساخت خانه در کمترین زمان ممکن نموده است.

 

خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته

در حال حاضر  بسیاری از دولت ها برای سرعت بخشیدن به پروژه های انبوه سازی در برخی مناطق مانند شهرک های مسکونی از خانه پیش ساخته دائمی استفاده می کنند تا علاوه بر کوتاه کردن طول مدت اجرای پروژه هزینه های بسیاری حذف شوند مانند نیروی کار متخصص کمتر بدلیل مونتاژی بودن قطعات، ایمنی بیشتر بدلیل سرو کار داشتن صرفاٌ با پیچ و مهره، عدم نیاز به فنداسیون و زیرسازی که قیمت خانه پیش ساخته را نیز به حداقل رسانده است. اکنون نیز در بسیاری از ساخت و سازها از خانه پیش ساخته ساندویچ پانلی استفاده می شود که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته یکی از مقرون به صرفه ترین ساختمان های پیش ساخته با ساندویچ پانل می باشد زیرا سلیقه اجرای ویلا در افراد مختلف بسیار متفاوت بوده و مشتریان آن به دنبال طرح های مدرن و حتی آینده نگر هستند چراکه انعطاف پذیری بالای ساندویچ پانل نسبت به آجر، سیمان و بتن عاملی است تا هر مدل کانسپت و طرح یا ایده را بوسیله آن پیاده سازی نمود و رویای ذهنی افراد در خصوص منزل ویلایی را به حقیقت تبدیل کرد.

 

سوئیت پیش ساخته

سوئیت پیش ساخته

سوئیت پیش ساخته نیز به دلیل اجرای سریع و عایق رطوبت و دما می تواند گزینه بسیار مناسبی برای ساخت خانه های اجاره ای کوچک در مکان های تفریحی و دیدنی به شمار آید که امکان اجرای فنداسیون در آنجا وجود ندارد مانند مناطق ساحلی که شن و ماسه نرم دارد و یا مناطق کوهستانی و جنگلی که امکان زیر سازی در آنها بسیار سخت و گران است.

 

تجهیز کمپ پیش ساخته با ساندویچ پانل

کمپ پیش ساخته ساحلی

در بسیاری از مناطق جغرافیایی که امکان ساخت و ساز در آنجا وجود ندارد و حضور افراد در یک منطقه خاص متمرکز شده است اصطلاحاً کمپ هایی زده می شود که چادری است و خطرات خاص خود را دارد بنابراین استفاده از کمپ های پیش ساخته با ساندویچ پانل می تواند یک راه حل سریع و ایمن باشد.

 

قیمت خانه پیش ساخته

قیمت خانه پیش ساخته

قیمت خانه پیش ساخته با ساندویچ پانل را نمی توان مشخص کرد زیرا ابعاد و طرح مورد نظر یک مشتری با دیگران کاملاً متفاوت و سلیقه ای است اما شاخص مهم در محاسبه قیمت خانه پیش ساخته با ساندویچ پانل ابعاد مورد نیاز برای محل مورد نظر می باشد و برای دریافت قیمت باید تماس حاصل نموده ابعاد، طرح، رنگ و مدل خود را اعلام نمایید تا کارشناسان خبره در ماموت پیشرو با بررسی دقیق در کمترین زمان آنرا اعلام نمایند.

 

نتیجه گیری

اجرای ساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل یک تکنولوژی به روز و مدرن است که در مقاله حاضر بسیاری از مزایا و قابلیت های آن ذکر گردید اما اینکه چه ابعاد یا متراژی و برای چه کاربری مورد نیاز شما خواننده محترم است را حتما و قطعاً باید با کارشناسان خبره در میان گذاشت زیرا تجربه های فراوانی در مدت سالها فعالیت به دست آمده است که قابل مقایسه با محاسبات نرم افزاری نمی باشد بنابراین در صورت تمایل به سفارش انواع خانه پیش ساخته پیشنهاد می کنیم از طریق راه های ارتباطی در ذیل همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و یا برای دریافت قیمت خانه پیش ساخته در مشهد به آدرس دفتر ماموت پیشرو مراجعه نمایید.

سوال و نظر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *